top of page

Переломовивихи в проксимальному міжфаланговому суглобі

Ці переломовивихи досить часто зустрічаються, їх точно не можна вилікувати в гіпсі, їх часто не можна усунути пластиною з гвинтами, тому що в стані підвивиху дуже швидко настає ретракція тканин, а кістка і фрагменти дуже м'які в цій зоні. Але ці переломи відмінно лікуються без розрізу і операції в простому апараті зовнішньої фіксації в перші тижні після травми.
У даного пацієнта 18 днів після травми, сьогодні його планували взяти на операцію під наркозом, для встановлення пластини з гвинтами в одному приватному медичному центрі. На щастя, ця операція не відбулася, тому що вчора перелом успішно вправлений і фіксований закрито під місцевою анестезією. Імовірність повного відновлення функції пальця при цьому дуже висока, на відміну від остеосинтезу пластиною і гвинтами.
P.s. Збирайте думки у різних фахівців з проблеми, вимагайте у хірурга демонстрації його досвіду лікування в точно таких же випадках і ще, якщо ви застраховані, проявляйте ініціативу і не покладайтеся повністю на страхові компанії.

ПМФС_демо.jpg
bottom of page